Jak i gdzie kupić Bitcoin? Darmowe kryptowaluty! Kurs BTC, ETH [2019]

 Najprosztszy sposób na zakup Bitcoin – giełda Coinbase

Styczeń 2019 roku był miesiącem w którym kurs Bitcoina osiągnął najniższą cenę od swojego ATH z grudnia 2017. Wiem, że z pewnością widziałeś wykres BTC na coinpaprika.com jednak jeśli zwrócisz uwagę na wykres logarytmiczny to z łatwością zauważysz, że całkiem możliwe, że właśnie jesteśmy na początku kolejnej hossy.

Jeśli interesujesz się technologią blockchain i szukasz najpewniejszej, najbezpieczniejszej i najprostszej metody na zdobycie Bitcoina to zapraszam na zapoznanie się z poniższym tutorialem. Również powiem Ci jak otrzymać kryptowaluty za darmo!

Również nie wiedziałem jak kupić Bitcoin. Chciałem znalęźć prosty i błyskawiczny sposób aby go nabyć. Po dzień dzisiejszy najbardziej intuicyjnym sposobem jest nadal giełda Coinbase. – kliknij tutaj aby się zarejestrować. Jeśli rejestracja przysparza Ci kłopotów to przeczytaj poniższy poradnik jak zrobić to krok po kroku.

Zapomniałem o jednym. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linka i dokonasz depozytu w kwocie 100$ to otrzymasz dodatkowe 10$ w postaci Bitcoina.

Zarejestruj się tutaj.

Coinbase ma to do siebie, że umożliwia Ci całkowicie bezpieczne trzymanie niewielkiej ilości kryptowalut a następnie dzięki tej platformie jesteś w stanie przesłać pieniądze na najlepszy portfel online, służący do przetrzymywania kryptowalut (mówię o blockchain.com) na którym również otrzymasz 50$ całkowicie bezpłatnie.

Rejestrując się na blockchain.com otrzymasz ponownie 50$ całkowicie bezpłatnie w postaci kryptowaluty Stellar.

Zarejestruj się na Coinbase

Jeśli posiadasz kartę debetową to nie będziesz mieć najmniejszego problemu aby dokończyć rejestrację na coinbase i dokonać pierwszego depozytu. Platforma ta jest intuicyjna i przejrzysta aż do bólu. Tak prezentuje się główna strona:

proces rejestracji na giełdzie Coinbase
tak wygląda główna strona coinbase

Kliknij na Get started i dostaniesz się na kolejne miejsce, gdzie wpiszesz swoje podstawowe dane jak:

CZYTAJ  Jak za darmo zalożyć portfel Bitcoin na blockchain (Poradnik Lipiec 2019)
wypełnienie pół na Coinbase
Przetłumaczone pola na Coinbase

Na swojego emaila dostaniesz odpowiedź z linkiem weryfikacyjnym. Jeśli w niego klikniesz to kolejnym etapem jest podanie numeru weryfikacyjnego. Upewnij się, że dobrze go wpisałeś ponieważ  na niego zawsze będziesz otrzymywać kod, który służy do logowania się na stronę. W momencie gdy będziesz dokonywać wpłat i realizował przelewy hasla jednorazowe również będą wysyłane na ten podany numer telefonu. Po zalogowaniu się zobaczysz taki widok:

tak wygląda panel Coinbase
Giełda Coinbase – panel użytkownika

Zostanie Ci jeszcze weryfikacja konta. Podeślij dwie strony dowodu osobistego lub jeśli mieszkasz w innym kraju jak np. UK to możesz podesłać zeskanowane prawo jazdy z dwóch stron lub najprościej możesz zrobić zdjęcie telefonem dwóch stron dokumentu. Tak nazywa się ta zakładka, która jest na dole po lewej stronie. Nazywa się ona: Verify your indentity. Musisz przeprowadzić ten proces aby połączyć konto bankowe z Twoim kontem Coinbase. Miejsce gdzie mieszkasz musi być zgodne z Twoim billingiem i Twoimi danymi gdzie zarejestrowane jest konto bankowe. Tutaj wypisałem kroki dodania konta bankowego i karty debetowej.Zrobisz to tutaj:

panel ustawienia na coinbase
To tutaj ustawia i linkuje się konta bankowe

Przejdź do zakładki Settings i kliknij na Linked Accounts:

w tym miejscu dodajesz konto bakowe
Coinbase – dodatnie konta w Twoim banku

Jeśli klikniesz w Link an New Account zobaczysz nowy panel tak jak poniżej. Wybiesz metodę depozytu: konto bankowe albo karta debetowa.

panel z wyborem konta bankowego

Coinabse i sposób depozytu: konto bankowe czy karta debetowa Tak jak na obrazku poniżej wypełnij pola. Adres zamieszkania musi pasować do adresu karty z której dokonujesz depozytu.

coinbase i dodanie karty debetowej lub kredytowej
Dane zamieszkania na Coinbase i dodanie karty debetowej
coinbase - zasilenie konta kartą debetową
Podanie danych dotyczących karty płatniczej na Coinbase

Jeśli już dodasz karty płatnicze to możesz wpłacić pierwsze pieniądze. Pamiętaj, że liczba kryptowalut na coinbase systematycznie rośnie. Na samym początku występowała ich znikoma ilość jednak co jakiś czas Coinbase zapowiada wprowadzanie ich większej ilości.

Rejestracja na giełdzie Binance

Darmowe kryptowaluty – jak je zdobyć

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *