Jak krok po kroku promować programy partnerskie dla blogerów i zarabiać konkretne pieniądze? (UPDATE Czerwiec 2019)

Zarabianie w programach partnerskich nie musi być trudne!

Poznaj dokładną strategię jak SZYBKO I SKUTECZNIE zarabiać w programach afiliacyjnych i 10 krotnie zwielokrotnić zyski

Jeśli chcesz skutecznie zarabiać w programach partnerskich to musisz mieć odpowiednią strategię. Bez niej zarabianie w Internecie zamiast lekkim sposobem na dorobienie okaże się wielką męczarnią i wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Pisałem już na swojej stronie w nie jednym artykule, że wybór mało konkurencyjnych słów kluczowych to podstawa. Drugi element to odpowiednie linkowanie (linkowanie wewnętrzne) bloga lub strony aby siła linków pozycjonujących rozchodziła się w odpowiednie podstrony serwisu. Trzeci element to wybór takich słów kluczowych lub fraz, które ZAWSZE mają małą konkurencję. A mówię dokładnie o słowach, które pojawiają się  sezonowo.

Zwróć uwagę, że większość osób pisze artykuły o tym samym. Próbują wypozycjonować stronę pod słowa ,,konta bankowe”, ,,odchudzanie”. Pomijają natomiast specyficzne produkty, słowa, które pojawiają się w określonych regionach zamieszkania. 

Sposób ten można zastosować niemal do każdej niszy. Nie musisz walczyć o takie pozycje słów, które aktualnie są wypozycjonowane. Zwróć uwagę, że jeżeli pozycjonujesz się pod frazy “najlepszy laptop poniżej 2000 zł” to również możesz znaleźć specyficzny komponent jak płyta główna, dysk twarty lub pamięć. Sprawdź jaka była miesięczna ilość wyszukań poprzedniego modelu i wypozycjonuj się pod nadchodzący model. Nikt tak naprawdę jeszcze nie szuka tego słowa kluczowego a Ty masz otwarte drzwi, żeby wejść do TOP 3 w wyszukiwarce Google.  

Zmierzam do tego, że pierwsze moje strony były wypozycjonowane na rynku anglojęzycznym

Tak naprawdę wystarczyły same artykuły  i to bez linków aby one zarabiały. Było to kilka lat temu. Teraz widzę, że niewiele się zmieniło. Pod warunkiem, że wyszukasz słowo kluczowe, które ma olbrzymi potencjał w ilości wyszukiwań. 

CZYTAJ  Jak Samodzielnie Wypozycjonować Stronę Internetową (Aktualizacja Czerwiec 2019)

Wybierając jedno słowo kluczowe, które ma olbrzymi potencjał w ilości wyszukiwań a także otaczając taki artykuł artykułami wspomagającymi, budujesz świetną ministronę do której tak naprawdę nie można się przyczepić. Zdobędziesz ruch a także prowizje kiedy czytelnicy zaczną odwiedzać Twój internetowy projekt.

Jeśli posiadasz już bloga lub stronę Internetową to zwróć uwagę, że z pewnością ma ona już jakiś autorytet. Możesz poszukać relatywny produkt, który był popularny w poprzednim sezonie lub jego nowszą wersję i przygotować artykuł z  pewnym wyprzedzeniem. Następnie w treści która już ma moc pozycjonerską stwórz linki do omawianej strony z promowanym produktem, dzięki czemu ilość wyszukiwań na pewno wzrośnie. 

Na czym polega strategia, dzięki której możesz 10 lub 20 razy zwiększyć zysk ze swojej strony w Internecie?

Osoba, która:

– buduje strony internetowe, 

– pozycjonuje je, 

zdobywa ruch i wyszukuje słowa kluczowe,

wykonuje kawał olbrzymiej roboty. Cały ten proces zajmuje czas, potrzebne są narzędzia i parę zadań trzeba zlecić. Jednak okazuje się, że praca ta jest bardzo dobrze opłacana! 

Na portalach typu flippa.com lub empireflippers.com wartość stron określa się z reguły mnożnikiem od 10 do 30 krotności miesięcznych zarobków. Bierze się średnią z trzech ostatnich miesięcy i jest miesięczny jej dochód. 

Jeśli Twoja strona zarabia regularnie około 100 $ miesięcznie to spokojnie możesz za nią żądać 2000$. 

Strategia ta jest prosta. Chodzi o to, aby moją metodą wyszukać słowa kluczowe i zdobyć bardzo szybko ruch.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *