Jak najszybciej wypozycjonować stronę? (UPDATE Czerwiec 2019)

Kto by nie chciał błyskawicznie wyrzucić stronę do top 10 nawet w bardzo konkurencyjnych niszach? Okazuje się, że jest jeden od dawien dawna sprawdzony sposób pozycjonowania, który powoduje bardzo szybkie rezultaty.

Sporo już napisałem o wyrzuceniu strony internetowej do top 10, m.in tutaj. Pod wspomnianym linkiem znajdziesz większe archiwum artykułów odnośnie zdobywania pierwszych pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.

Również nie wahaj się zajrzeć pod ten link i sprawdź jak krok po kroku omówiłem promowanie programów partnerskich w Internecie za pomocą własnego bloga. Tutaj też znajdziesz parę czynników odpowiedzialnych za wysokie rankingi stron internetowych.

Dobrze wiesz, że pozycjonowanie pozwala zdobyć najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwań i dzięki odpowiednio dobranym programom partnerskim jesteś w stanie zarabiać konkretne pieniądze!

Potęga prywatnych sieci blogowych

Przechodząc do rzeczy. Jednym z najskuteczniejszych i najszybszych sposobów na zdobycie czołowych miejsc w wyszukiwarce jest zdobycie bardzo silnych linków przychodzących. Można to zrobić poprzez wpisy gościnne (co zajmuje bardzo dużo czasu) lub wykorzystać prywatne sieci blogowe.

Prywatne sieci blogowe (inaczej mówiać zaplecze pozycjonerskie) ma to do siebie, że podlega tylko i wyłącznie Twojej kontroli. Ty decydujesz jakie wpisy pojawiają się na stronie i do jakich stron z tego zaplecza będziesz linkował.

Prywatne sieci blogowe to nic innego jak opuszczone domeny, którymi ktoś kiedyś się zajmował. Np. zbudował na określonej domenie serwis, wypozycjonował go a następnie porzucił projekt. Linki, które prowadziły do tej domeny nadal mają olbrzymią moc i w momencie, gdy taka domena nie zostaje przedłużona, możesz ją odkupić. Domeny takie możesz znaleźć samemu lub poszukać na aukcjach. Ich ceny różnią się w zależności od jej siły, czy inaczej mówiąć od jej parametrów. 

CZYTAJ  Jak nauczyć się pozycjonowania stron samemu?

Jest to tak zwane pozycjonowanie metodą black or grey hat seo, ponieważ metoda ta sztucznie próbuje zmanipulować proces pozycjonowania. Jednak w olbrzymich konkurencyjnych niszach prawdopodobnie i tak będzie to  jedyny sposób, aby wejść do top 10. Mówię tutaj o branży finansowej jak np. kredyty bankowe czy podobne usługi finansowe. Takie firmy doskonale zdają sobie sprawę z wartości klienta w czasie i wiedzą, że jeżeli nie zarobią pieniędzy od razu to z biegiem czasu klient także kupi nowi lub odnowi stary produkt finansowy.

Wybór niszy i słów kluczowych

Tematyka Twojej strony i nisza ma największe znaczenie jeśli chodzi o zbudowanie całego planu i struktury strony.

Dawno temu można było skorzystać z Googlowskiego programu i sprawdzić szacowaną ilość wyszukiw

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *