Jak rozpowszechnić bloga?

Jeśli prowadzisz bloga to zdobywasz czytelników nie tylko z ruchu organicznego z wyszukiwarki Google. Już w  tym poradniku opisalem jak nauczyć się  pozycjonowania samemu. Jednak jeśli ktoś prowadzi bloga, sposobów na jego promocję można znaleźć jeszcze kilka. 

Postaram się wylistować tak dużo sposobów na promocję bloga jak tylko jest to możliwe.

1. Nowych czytelników do Twojego bloga na pewno przyciągnie tzw. social proof. Jest to ilość wszystkich sygnałów z portali social media jak polubienia z facebooka, dzielenie się wpisami na Twitter, Intagram i podobnych portalach.

Aby sztucznie wymusić takie polubienia zawsze takie sygnały można kupić za grosze. Ewentualnie można wspomóc się software’ami, które na automacie będą pracować i udostępniać posty, zdjęcia lub polubiać wpisy. Takim programem może być np. Follow liker lub social sygnały można kupić na stronie Fiverr.com

2. Fora dyskusyjne nadal są pożyteczne. Ludzie z reguły szukają tam rozwiązania swoich problemów. Jeśli Twój blog porusza daną tematykę to warto jest stworzyć odpowiedni profil i budować swoją markę również na kilku forach dyskusyjnych. 

Linki i wpisy na forach dyskusyjnych zawsze zostają dlatego jest to również ze świetnych sposobów promowania bloga. 

CZYTAJ  Jak zarabiać w programach partnerskich (PORADNIK 2019)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *