Jak Wypozycjonować Stronę Za Darmo Na WordPress? (Czerwiec 2019)

Wypozycjonowanie strony w Internecie polega na tym aby dostarczyć czytelnikowi jak najbardziej zbliżone wyniki wyszukiwań do słowa kluczowego jakie wpisuje w wyszukiwarkę Google. W momencie gdy:

  • ilość stron Internetowych rośnie,
  • liczba zapytań w wyszukiwarki tak samo wzrasta,
  • polepsza się kontent w Internecie,
  • wzrasta konkurencja,
  • zwiększa się długość artykułów

Twoja strona Internetowa musi dostarczyć jak najlepszą wartość i najbardziej trafnie odpowiedzieć na pytanie jakie zadaje Internauta. Tak w skrócie działa algorytm, który wyrzuca Twoją stronę do Top 10. Jeśli Twoja witryna internetowa nie znajduje się w tym miejscu to tak jakby nie istniała, chyba że generuje gigantyczne ilości ruchu. Nadal wychodzę z założenia, że jeżeli chcesz aby aby Twoja strona zaistniała w Internecie w dość krótkim czasie to musisz skupić się na słowach kluczowych, które mają bardzo słabe SEO. Mówiąc w skrócie są to strony internetowe, które nie są zoptymalizowane. Otoczone mogą być forami dyskusyjnymi, linki do ich podstron mogą nie mieć w ogóle zoptymalizowanych słów kluczowych, mogą być otoczone stronami web 2.0 do których nie prowadzą żadne linki.

Ludzie szukają rozwiązań na swoje problemy w Internecie. Nie wykorzystują tylko wyszukiwarki Google. Przebywają na forach dyskusyjnych, szukają informacji na portalu Reddit, Yotube wpadają także na inne blogi i strony internetowe. Inspiracją na pomysły i dodatkowe artykuły jest także Wikipedia i jej ukryte artykuły, które można również rozwinąć. 

Ze względu na to, że WordPress jest bardzo łatwo zoptymalizowany pod wyszukiwarki powyższe informacje są bardzo pomocne aby wygenerować  dodatkowy ruch na stronie i za darmo wypozycjonować stronę na WordPress.

Jednak gdybym miał Ci zdradzić jeden poteżny trik, dzięki któremu zdobywam wysokie pozycje w wyszukiwarkach samodzielnie pozycjonując strony na WordPress to będzie to odpowiednie linkowanie podstron a także wybór słów kluczowych, które są mało konkurencyjne. 

Nawiasem mówiąc:

– otoczone są słabymi stronami, do których prowadzi bardzo mała linków przychodzących,

nie są zoptymalizowane pod wyszukiwarki

w top 10 znajdują się fora dyskusyjne lub strony web 2.0.

Aby osiągnąć już na samym początku w miarę szybkie rezultaty proponuję przygotować (zamówić od pisarzy na zlecenia.przez.net) od 10 do 20 artykułów na dany temat. Przynajmniej połowa z tych artykułów powinna mieć charakter informacyjny i być napisana w stylu jak coś zrobić. Druga część artykułów może mieć charakter komercyjny. Wybieramy słowa kluczowe z długiego ogona, które jest najłatwiej wypozycjonować a następnie optymalizujemy artykuł pod te słowa. 

Przykład:

Wybieram słowo kluczowe, nazwijmy je tak: słowo kluczowe  nr_1 . Jest to słowo kluczowe, które ma olbrzymią konkurencje i jest je bardzo ciężko wypozycjonować. Lepszym słowem kluczowym będzie fraza: słowo kluczowe nr_2, która składa się z większej ilości słów. Wybierasz kilka takich fraz kluczowych i zamawiasz artykuły lub piszesz je samemu. Następnie linkujesz wszystko w taki sposób, aby Internauta czytając główny artykuł mógł w jego treści kliknąć na link, który prowadzi do pierwszej frazy. W niej natomiast musz znajdować się odnośnik, który prowadzi do głównego słowa kluczowego. 

Takie linkowanie strony powoduje to, że siła linków pozycjonujących przenosi moc pozycjonerską na inne podstrony serwisu. Dzięki temu budując linki do jednej strony na blogu jesteś w stanie pozycjonować inne podstrony swojej witryny internetowej.

Obrazując powyższą sytuację musisz zrobić coś takiego:

www.mojastrona.pl/slowo_kluczowe nr_1  – to jest Twoje główne słowo kluczowe.

www.mojastrone.pl/slowo_kluczowe nr_1/slowo_kluczowe nr_2 – to jest fraza, która ma mniejszą konkurencję i jest ją łatwiej wypozycjonować. W tej drugiej frazie musisz umieścić link (nie musi być tekstowy, możesz podlinkować nawet obrazek) i zrobić hiperłącze do pierwszego słowa kluczowego.

Działając w ten sposób jesteś w stanie o wiele szybciej przyspieszyć budowanie stron internetowych, które bardzo szybko zdobywają ruch organiczny z wyszukiwarki Google.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZYTAJ  Jak Rozpocząć Blogowanie Na Blogspot W Czterech Prostych Krokach?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *